Re: Re: Setkání a čekárny

Datum: 27.05.2011 | Vložil: Lhoták

Nevim proč se nevyjadřovat k akci čarodějnice,podle mě se tam nic špatného neudálo,akci hodnotím též kladně,jak již napsal Martin.
Ano bylo to sice na stojáka,ale přežili jsme to.Sto lidí,sto názorů,pokud by se konala akce třeba na bývalém hřišti,zase by tam určitě našel nějaké mouchy i někdo z druhé strany.
Ještě k té větě....místo keců se raději zapojte a dělejte něco smysluplného...já osobně sem jezdím asi 30 let,ostatní moji kamárádi také,někteří tu bydlí trvale.Tenkrát byla jiná doba,když jsme byli mladší,byl komunismus.My jsme tu zažili i pracovní soboty,kdy se uklízela náves,sběr šrotu,atd...Kdo nezná slovo pracovní sobota a komunismus,doporučuji internet a wikipedii..:-))
Po večerech jsme se scházeli buď na hřišti,nebo jsme chodili po okolních zábavách a hospodách,tenkrát se lidé tak bavili,moc jiných možností nebylo.Rozhodně lepší,než dnes sedět u compu a psát buď inkognito,nebo neinkognito blbosti,jako třeba jsou k vidění na facebooku...jdu na wc,již jsem zpět,mám depku a už zase ji nemám,atd.
Do nedávné doby tu moc mladších rodin s dětmi nebylo.Takže je skvělé,že se po dvacetidvou letech od revoluce povedlo vybudovat dětské hřiště,asi s pomocí dotace od Kunic a firmy která to postavila.
Jinak my se tu scházíme stále,akorát jsme již úměrně k věku trošku pohodlnější.S pozdravem Richard.

Přidat nový příspěvek