Vážení sousedé, přátelé a kamarádi,

dovolte nám, abychom Vám popřáli pohodové Vánoce a do nového roku 2014 pevné zdraví, spokojenost a dobrou náladu.

 

 

 

Anketa

Zúčastníte se letošního ročníku Skotských her v Dolní Lomnici?

Ne, na takové blbosti nemám čas. (118)
14%

Jasně a budu soutěžit, to si nemůžu nechat ujít. (646)
77%

Ano, ale raději ty blázny budu z povzdálí pozorovat. (72)
9%

Celkový počet hlasů: 836

Co Vás v obci nejvíc trápí?

Re: Kanalizace

Datum: 01.03.2011 | Vložil: YX

Nám to nevadí,protože nemusíme měsíčně platit vyděračsky nadhodnocené částky za užívání kanalizace obci.My jsme rádi,že to tu v naší D.Lomnici vypadá,že se tu zastavil čas.V tom je ta poezie a pohoda,která už z Vidovic a Kunic atd.vyprchala.Když vám soused vypouští své fekálie na pozemek,tak se s ním dejte řeč a řešte to s ním,když vám to tak vadí..Anebo vše prodejte a odstěhujte se někam,kde jsou všechny vám tak nepostradatelné věci,které my lomničáci nemusíme a bez kterých jsme se doposud obešli.I bez XY.Sbohem YX

Re: Re: Kanalizace

Datum: 07.03.2011 | Vložil:

Takovou odpovědˇmůže napsat jen naprosty debil.Jak zni přísloví navrch hůj vespod hnůj.

Re: Re: Re: Kanalizace

Datum: 11.03.2011 | Vložil: YX

Co sem motáte přísloví a urážíte mě? Podepište se,abych Vás moh identifikovat-ne jen zž a rád si to s Vámi vypovídám a za toho debila Vás ztluču.

Re: Re: Re: Re: Kanalizace

Datum: 18.03.2011 | Vložil:

Až se podepišeš Ty tak se podepíšu já.zž

Re: Re: Re: Re: Re: Kanalizace

Datum: 04.04.2011 | Vložil: D. Kamarad (Dafa)

Vazeni, trochu slusnosti na verejnem foru by urcite neskodilo. Je videt, ze v Lomnici chybi hospoda. Takovehle veci patri tam. I proto jsme se dohodli na techto strankach abychom castecne to, ze tu neni kde se sejit a nektere veci si vyrikat, nahradili. Chapu, ze prispevek YX byl na svem konci lehce konfrontacni, ale hned se tu rozepisovat o debilech je dost jednoduche a cosi to rika o inteligenci pisatele. Zkuste spis vymyslet jak pomoct tu nasi Lomnici udrzet a nenechat se prevalcovat globalnim molochem uradu a statnich narizeni aby se tu stale dobre zilo a bylo to tu zaklinene do prirody tak jak to je ted. Se satelitem smerem na Popovice uz asi nic neudelame, ale porad muzeme spoustu veci ovlivnit.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kanalizace

Datum: 13.04.2011 | Vložil: Svitavský

Jojo,hospoda chybí.Jako malej chlapec pamatuju hospodu u Pálů a i u Vilímka.Ale zavřeli je dřív,než jsme dorostli.A tak tuším od sedmý třídy jsme chodili chlastat do Vidovic k Fouskovi.Nějaký funkční a jednoduchý nápad,jak zamezit další výstavbě neznám,ale tam kde pracuji(myslím místo) vznikla iniciativa několika občanů,kteří skutečně dosáhli zastavení udílení ohledně stavebních parcel.Jak to přesně bylo zjistím.Myslím,že nám zatím zbývá jen zdatně mlžit a na otázky-jaké to v Lomnici je říkat-hrůza,klid tu není,v tejdnu tu jezdí kamióny a osobáky bez přestání,o veekendu čtyřkolky a krosky.Větší klid najdete dneska spíš v Lybii,ale tady to je hrůza hrůzoucí.

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek