Informace o nás

Jsme sousedé starousedlíci i naplaveniny, mladí, v rozpuku i zralejšího věku, kamarádi, známí i neznámí, máme společné i rozdílné zájmy, ale všechny nás spojuje snaha o vytvoření přátelské komunity, ve které se nám bude dobře žít. Aby tomu tak bylo, hledáme cesty, jak upevnit dobré vztahy v obci a zlepšit komunikaci a informovanost mezi námi samotnými. Všichni jsme jistě zažili situaci, kdy řešení uvázlo na "mrtvém" bodě a to jen díky špatné komunikaci či pouhém nedorozumnění. Jako první krok by nám k tomu měly pomoci tyto webové stránky našich obcí.

Máme za cíl vytvořit zajímavé a inspirativní stránky, které budeme aktivně doplňovat o nové informace či zajímavosti z našeho okolí, ale třeba i ze světa. Vás prosíme, nabádáme, ba přímo žádáme: zapojte se do diskuze, pište, komunikujte. Každý jsme jiný, máme jiné vlastnosti, schopnosti a zkušenosti. Každý může ke zlepšení života zde přispět něčím jiným - radou, informací či doporučením nějakého postupu, řešení.

 

Dnes má svátek:

David Kamarád 30.12.
Gratulujeme :-)

Naši návštěvníci

Předpokládáme, že tyto stránky budou nejvíce navštěvovat obyvatelé obcí Horní a Dolní Lomnice a možná naši přátelé z Kunic také ze zvědavosti nahlédnou do novinek nebo kalendáře akcí. Proto zde budeme umisťovat informace, pozvánky a fotografie z akcí, které se konají zde nebo v nejbližším okolí. Máte nápad, čím tyto stránky vylepšit? Tak sem s ním :-)