Vážení sousedé, přátelé a kamarádi,

dovolte nám, abychom Vám popřáli pohodové Vánoce a do nového roku 2014 pevné zdraví, spokojenost a dobrou náladu.

 

 

 

Anketa

Zúčastníte se letošního ročníku Skotských her v Dolní Lomnici?

Ne, na takové blbosti nemám čas. (47)
7%

Jasně a budu soutěžit, to si nemůžu nechat ujít. (561)
89%

Ano, ale raději ty blázny budu z povzdálí pozorovat. (24)
4%

Celkový počet hlasů: 632

Co Vás v obci nejvíc trápí?

Re: Re: Setkání a čekárny

Datum: 27.05.2011 | Vložil: Lhoták

Nevim proč se nevyjadřovat k akci čarodějnice,podle mě se tam nic špatného neudálo,akci hodnotím též kladně,jak již napsal Martin.
Ano bylo to sice na stojáka,ale přežili jsme to.Sto lidí,sto názorů,pokud by se konala akce třeba na bývalém hřišti,zase by tam určitě našel nějaké mouchy i někdo z druhé strany.
Ještě k té větě....místo keců se raději zapojte a dělejte něco smysluplného...já osobně sem jezdím asi 30 let,ostatní moji kamárádi také,někteří tu bydlí trvale.Tenkrát byla jiná doba,když jsme byli mladší,byl komunismus.My jsme tu zažili i pracovní soboty,kdy se uklízela náves,sběr šrotu,atd...Kdo nezná slovo pracovní sobota a komunismus,doporučuji internet a wikipedii..:-))
Po večerech jsme se scházeli buď na hřišti,nebo jsme chodili po okolních zábavách a hospodách,tenkrát se lidé tak bavili,moc jiných možností nebylo.Rozhodně lepší,než dnes sedět u compu a psát buď inkognito,nebo neinkognito blbosti,jako třeba jsou k vidění na facebooku...jdu na wc,již jsem zpět,mám depku a už zase ji nemám,atd.
Do nedávné doby tu moc mladších rodin s dětmi nebylo.Takže je skvělé,že se po dvacetidvou letech od revoluce povedlo vybudovat dětské hřiště,asi s pomocí dotace od Kunic a firmy která to postavila.
Jinak my se tu scházíme stále,akorát jsme již úměrně k věku trošku pohodlnější.S pozdravem Richard.

Re: Re: Re: Setkání a čekárny

Datum: 27.05.2011 | Vložil: Svitavský

Asi takhle.
V době vlády rudé chátry jsme se angažovali hodně smyslupně.Například jsme do naší Dolní Lomnice pozvali kapelu Arakain.Z kulturní místnosti na národním výboru jsme udělali zkušebnu big beatových skupin.Poznali jsme mnoho nových lidí,namátkou jmenuji třeba motorizovanou hlídku VB z Nové Hospody.Na družbu sem jezdili v letních měsících skupiny mládeže např.Od Klaubiců,od Jaurisů nebo Břevnováci z Domova(od Báby),Z Letné nad Schůdky,nebo výborná partička zvukařů a kulisáků z Barrandova.Pořádali jsme i sportovní akce.Oblíbený byl přes den zejména líný tenis a večer vrh šavlí.
Pořádali jsme také akce vzdělávací:např o drogách-Co nepoznáš,nehaň-.Nejoblíbenější ale byla -Vypij si svého 25 kozla-.
Také nelze opomenout,podobně oblíbenou -Zásun 100x jinak- s neustále se obněňovanými dívkami.
Takže, my už máme smysluplně naděláno do smrti.Naší.Teď je řada na těch,co ještě smysluplně naděláno nemají a nebo,mají naděláno málo a samozřejmě,chtějí si dobrovolně nadělat co nejvíc.

Odpověď pro zž

Datum: 23.03.2011 | Vložil: Svitavský

Nevím sice,kdo je YX,ale s tím,co napsal souhlasím a i kdybych nesouhlasil,tak bych to bral jako názor na předchozí příspěvek.Od toho tu ta stránka je.Aby se na ní vedla diskuze. Odpovědět XY sprostou urážkou a hrdině se také nepodepsat,hm,to teda je.Já se za vymyšlené iniciály neschovávám...tak jsem zvědavej na Vás "zž"

Re: Odpověď pro Svitavský

Datum: 23.03.2011 | Vložil: Lhoták

Ahoj Svitáku,koukám,že se podepsat se pod svůj názor je tu docela pro někoho problém.Ono se tak lepší nadává asi....:-)

Re: Re: Odpověď pro Svitavský

Datum: 24.03.2011 | Vložil: Svitavský

Nazdar Lhotáku.Stáh sis už 4 Mozillu?Za chvilku se voteplí,tak budem muset kořku chladit v mrazáku.zž zatím nic,jak koukám.Já to vidím na bejvalýho člena uličního výboru.Vždycky zezadu a pod pás.Čauky

Kanalizace

Datum: 18.02.2011 | Vložil: XY

Vadí nám, že v obci není zavedena kanalizace. Soused nám tak neustále vypouští své fekálie na náš pozemek.

Re: Kanalizace

Datum: 01.03.2011 | Vložil: YX

Nám to nevadí,protože nemusíme měsíčně platit vyděračsky nadhodnocené částky za užívání kanalizace obci.My jsme rádi,že to tu v naší D.Lomnici vypadá,že se tu zastavil čas.V tom je ta poezie a pohoda,která už z Vidovic a Kunic atd.vyprchala.Když vám soused vypouští své fekálie na pozemek,tak se s ním dejte řeč a řešte to s ním,když vám to tak vadí..Anebo vše prodejte a odstěhujte se někam,kde jsou všechny vám tak nepostradatelné věci,které my lomničáci nemusíme a bez kterých jsme se doposud obešli.I bez XY.Sbohem YX

Re: Re: Kanalizace

Datum: 07.03.2011 | Vložil:

Takovou odpovědˇmůže napsat jen naprosty debil.Jak zni přísloví navrch hůj vespod hnůj.

Re: Re: Re: Kanalizace

Datum: 11.03.2011 | Vložil: YX

Co sem motáte přísloví a urážíte mě? Podepište se,abych Vás moh identifikovat-ne jen zž a rád si to s Vámi vypovídám a za toho debila Vás ztluču.

Re: Re: Re: Re: Kanalizace

Datum: 18.03.2011 | Vložil:

Až se podepišeš Ty tak se podepíšu já.zž

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek